image-slider-with-thumbnail1.jpeg
image-slider-with-thumbnail1.jpeg
PlayPause
Shadow

Firma Ice-Full to dynamicznie rozwijająca się spółka z polskim kapitałem, obecna na rynku od 1989 roku. Aktualnie jest wiodącym dystrybutorem i importerem wyrobów alkoholowych oraz bezalkoholowych. W ofercie spółki znaleźć można wysokiej jakości produkty wiodących producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych pochodzących z m.in. Włoch, Chile, Argentyny, Australii, Ameryki Południowej. W 2015 w odpowiedzi na potrzeby rynku firma utworzyła Dział Premium, który posiada ofertę wyselekcjonowanych alkoholi dedykowanych do sklepów specjalistycznych. Dziś spółka Ice-Full jest silnym i wiarygodnym partnerem dla zagranicznych koncernów oraz krajowych producentów, a także wyłącznym dystrybutorem znaczących światowych marek tj. 3 Kilos, Meukow, Blossom, Serum, Balvenie, Precious Vodka czy Schuchmann. Firma posiada 7 Centrów Dystrybucyjnych o łącznej powierzchni magazynowej około 8 000 m2, zatrudnia ponad 300 pracowników z czego prawie 30% stanowią wykwalifikowani handlowcy. Miesięcznie dociera do 4 500 klientów z ofertą 1 200 produktów, a w swojej flocie posiada 80 samochodów dostawczych i ciężarowych.

MISJA

Misją Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o. jest nabywanie wiedzy w branży alkoholowej, selekcja, pozyskiwanie i społecznie odpowiedzialne dostarczanie Klientom najlepszej jakości alkoholi z całego świata.

Stawiamy sobie za cel prowadzenie najczęściej odwiedzanej w Polsce platformy ehurtowej specjalizującej się w sprzedaży alkoholu.

WIZJA

Staniemy się wyspecjalizowanym partnerem biznesowym poprzez rzetelny serwis, narzędzia sprzedażowe i satysfakcję Klienta. Tworzymy miejsca pracy i rozwoju pracowników tak, aby podnosili swój poziom świadomości oraz nabierali umiejętności skutecznego i ekonomicznego osiągania dobrostanu oraz sukcesywnej realizacji życiowych celów.

Kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, partnerstwo, praca zespołowa, współzawodnictwo w dążeniu do założonych celów oraz rzetelność w realizowaniu strategii. Dzięki temu możemy kreować wartość dodaną  oferowanych produktów i usług, które generują zysk firmy. Stawiamy na jakość a nie ilość, oferując najwyższej jakości produkty w stosunkowo atrakcyjnych cenach.

Wiarygodny partner biznesowy

300 wykwalifikowanych pracowników

70 przedstawicieli handlowych

Obsługa największych sieci

Pakiety promocyjne i indywidualne warunki handlowe